.     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خبر داد:

اعمال ۱۳ محدودیت جدید در ۵ شهرستان خراسان رضوی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پنج شهرستان نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد و کاشمر ۱۳ محدودیت جدید از ۲۹ مهرماه اعمال می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی و سومین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان که در محل استانداری برگزار شد، با بیان اینکه شهید رجایی اخلاق مدیریت اسلامی را رعایت می‌کرد، اظهار کرد: هدف جشنواره شهید رجایی این است که همه از این شهید بزرگوار الگو بگیریم.
وی با بیان اینکه استان در وضعیت قرمز از نظر کرونا قرار دارد، افزود: ابلاغ شد که در پنج شهرستان نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد و کاشمر ۱۳ محدودیت جدید به مدت یک هفته از امروز 29 مهرماه اعمال خواهد شد چراکه وضعیت مناسبی در این 5 شهرستان وجود ندارد. بهرحال در صورتی که در سایر شهرستان‌ها هم وضعت حاد باشد این محدودیت‌ها تعمیم داده خواهد شد.
جعفری افزود: انتطار داریم که درصد استفاده از ماسک در ادارات ما به 100 درصد برسد و کارمندی را نداشته باشیم که به هر دلیلی از ماسک استفاده نکند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی متذکر شد: معین‌های اقتصادی، امیدبخشی را در حوزه استان ایجاد می‌کنند در همین راستا تا پایان سال شاهد افتتاح پروژه‌های مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان خواهیم بود که اشتغالزایی را بوجود خواهد آورد.
گفتنی است در این جلسه از دستگاه‌های اجرایی برتر در ارزیابی عملکرد سال 98 استان تقدیر شد که در این راستا شرکت توزیع نیروی برق استان، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره کل امور اقتصاد و دارایی، اداره کل استاندارد و اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در بخش مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی، اداره کل ثبت اسناد و املاک و اداره کل پست استان در بخش افزایش میزان رشد دوساله درصد تحقق شاخص‌های ارزیابی عملکرد، اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، اداره کل تبلیغات اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و جمعیت هلال احمر در بخش شاخص استقرار نظام جامع توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، شهرداری مشهد و دادگستری استان در بخش رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا و از استانداری خراسان رضوی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیریت شعب بانک ملی خراسان رضوی در بخش اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان، تقدیر به عمل آمد.

لینک گزارش تصویری: https://b2n.ir/704681


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۲۴۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید